De Luna Negra

Wszystko co związane z rodem De Luna Negra i nie tylko


#31 2009-10-21 20:05:47

Phantum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 37
Jaki(a) jestem?: Odrażający brrr.

Re: Kodeks Honorowy

Doskonale. Gdy już zaczniemy będziemy mogli sprawdzić trafność naszych obecnych założeń i ewentualnie je skorygować.

/Całując Meluenne w czoło/ Słowa uznania dla Ciebie, która pokazałaś, iż potrafisz także słuchać nie dopuszczając do głosu niepotrzebnych emocji.
(V. błagam nie drażnij kotka. Wszyscy wiemy do czego służą te ich długie paznokcie.)

Tak jak wspomniano wcześniej, jest wiele ról czekających na swego wirtuoza. Władca, czy poddany, piękny czy ohydny - każdy aktor jest ważny. A szacunek można okazać nie tylko przez przywileje, lecz przede wszystkim dając siebie. Poświęcając swój czas i talent, adorując się wzajemnie piękną animacją. Spójrz, jestem tu, dla Ciebie. Doceniam to, co robisz, jak piszesz i odwdzięczam się tym samym. Pięknym słowem.

Czego sobie i Wam życzę.
Amen.


"- Odpręż się, chłopie. Zrób dzisiaj dobrą robotę, to skombinuję ci najlepszą i najsłynniejszą dupę w Hollywood."
Nino łyknął whisky. - Kto to taki? Lassie?
Johny roześmiał się. - Nie. Deanna Dunn. Gwarantowany towar.
Na Ninie wywarło to wrażenie, ale nie mógł się oprzeć, by nie zapytać z udaną nadzieją: - Nie możesz mi załatwić Lassie?"

Offline

 

#32 2009-10-22 15:59:30

V.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 15

Re: Kodeks Honorowy

- Pomoc innym członkom.

Tak mnie to kole w oczy, że umrę. Kompletnie nie pasuje do pozostałych punktów, nie ma tego smaczku. Dopisek o pytaniach był już lepszy.

Offline

 

#33 2009-10-22 21:07:57

Phantum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 37
Jaki(a) jestem?: Odrażający brrr.

Re: Kodeks Honorowy

Przekonałeś mnie.


"- Odpręż się, chłopie. Zrób dzisiaj dobrą robotę, to skombinuję ci najlepszą i najsłynniejszą dupę w Hollywood."
Nino łyknął whisky. - Kto to taki? Lassie?
Johny roześmiał się. - Nie. Deanna Dunn. Gwarantowany towar.
Na Ninie wywarło to wrażenie, ale nie mógł się oprzeć, by nie zapytać z udaną nadzieją: - Nie możesz mi załatwić Lassie?"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animovies.pun.pl www.zlobek46.pun.pl www.nos-nostale.pun.pl www.muitobem.pun.pl www.wschod.pun.pl